Proč my?

Pět dotazů a odpovědí níže Vás přesvědčí.

Máme letité zkušenosti s prací ve veřejné správě na pozicích informatiků, tajemníků i  zastupitelů. Byli jsme členy komisí na úrovni centrálních orgánů státní správy i samosprávy. Víme moc dobře, jak to na úřadech chodí.
Někteří z nás působili jako zaměstnanci úřadu více než 10 let. Pak jsme naše zkušenosti přenesli na komerční bázi a od roku 2 000 řešíme úkoly a problémy více než 300 úřadů a organizací veřejné správy. Velmi dobře známe dodavatele do veřejné správy jak z pozice zákazníků, tak i z pozice obchodních partnerů.
Jasné, věcné a stručné. Zohledňují naše i Vaše zkušenosti za 30 let působení v legislativě, informatice a ICT veřejné správy tak, že je nedáte do šuplíku, ale budou Vám opravdu k užitku.
Rychle se zbavíte zbytečných starostí. Ušetříte čas svých zaměstnanců. Delegujete odpovědnost. Dodáme Vám jistotu, abyste se na nás mohli kdykoli obrátit.
Každý pátek ráno získáte od nás jeden email se shrnutím, co vše se za poslední týden v oblastech ISVS, eGovernmentu a souvisejících ICT událo. Budete v obraze a budete mít všechny informace na jednom místě.
+420 601 25 26 29
Online Chat
NOVINKY
PRODUKTY A SLUŽBY